CKG57KX7R2E105K335JJ is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 623
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 0
Datasheet
Similar
In Stock: 1,000
1 µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R SMD, J-Lead