CGJ3E2X7R1H223K080AA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 923,595
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 54,734
Datasheet
Direct
KEMET
KYOCERA AVX
0.022 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)