CGJ3E2X7R1C104K080AA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 320,575
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 72,492
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
Direct
KYOCERA AVX
KEMET
Upgrade
KEMET
Upgrade
0.1 µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)