CGJ3E2C0G1H103J080AA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 122,992
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Murata Electronics
Murata Electronics
10000 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)