CGJ2B2X7R1C104K050BA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 875,213
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 29,730
Datasheet
Direct
KEMET
0.1 µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)