CGA4J3X5R1V225M125AB is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 128,100
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Murata Electronics
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
2.2 µF ±20% 35V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)