C4532X7R2E474K230KM is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
TDK
In Stock: 80,403
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 9,954
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
KEMET
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
Upgrade
Knowles Syfer
Upgrade
KEMET
In Stock: 873
0.47 µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)