C3216X7R2E153M115AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 3,389
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 1,880
Datasheet
Similar
In Stock: 356
Similar
In Stock: 1
In Stock: 948
Direct
Knowles Syfer
Direct
Murata Electronics
In Stock: 689
Knowles Syfer
0.015 µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)