SPM7054VT-330M-D is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
WEC
In Stock: 1,979
Datasheet
33 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 3.4 A 97.7mOhm Nonstandard