CLF10060NIT-680M-D is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 22
Datasheet
Similar
Würth Elektronik
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Murata Electronics
In Stock: 0
68 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.45 A 109.2mOhm Max Nonstandard