UMK107AB7105KA-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 155,017
Datasheet
1 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)