TMF107B7473KAHT is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
YAGEO
KEMET
KEMET
TDK
In Stock: 163
Murata Electronics
Murata Electronics
0.047 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)