NR3010T220M is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Taiyo Yuden
In Stock: 0
MFR Recommended
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
22 µH Semi-Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 350 mA 1.236Ohm Max Nonstandard