MSASL319LB5226MTNA01 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
22 µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)
MSASL319LB5226MTNA01
DigiKey Part Number
587-MSASL319LB5226MTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MSASL319LB5226MTNA01CT-ND - Cut Tape (CT)
587-MSASL319LB5226MTNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MSASL319LB5226MTNA01
Description
CAP CER 22UF 10V X5R 1206
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
MSASL319LB5226MTNA01 Models
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Capacitance
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Tolerance
±20%
Thickness (Max)
0.037" (0.95mm)