MMASU32MSB5106KPNA01 is available for purchase but is not normally stocked.
Taiyo Yuden
In Stock: 571
Datasheet
In Stock: 0
In Stock: 171
KYOCERA AVX
In Stock: 170
Knowles Novacap
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
10 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
MMASU32MSB5106KPNA01
DigiKey Part Number
587-MMASU32MSB5106KPNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MMASU32MSB5106KPNA01
Description
CAP CER 10UF 50V X5R 1210
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
MMASU32MSB5106KPNA01 Models
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Capacitance
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance
±10%
Thickness (Max)
0.106" (2.70mm)