MLASE32NSB5106MTNA01 is available for purchase but is not normally stocked.
Taiyo Yuden
In Stock: 2,000
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 945
Walsin Technology Corporation
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Würth Elektronik
In Stock: 194
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
10 µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
MLASE32NSB5106MTNA01
DigiKey Part Number
587-MLASE32NSB5106MTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MLASE32NSB5106MTNA01
Description
CAP CER 10UF 16V X5R 1210
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
MLASE32NSB5106MTNA01 Models
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Capacitance
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance
±20%
Thickness (Max)
0.083" (2.10mm)