MCASE32MSB7226MPNA1J is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 1,188
Datasheet
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 7,859
Datasheet
In Stock: 990
In Stock: 940
Walsin Technology Corporation
KEMET
22 µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
MCASE32MSB7226MPNA1J
DigiKey Part Number
587-MCASE32MSB7226MPNA1JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MCASE32MSB7226MPNA1J
Description
CAP CER 22UF 16V X7R 1210
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
MCASE32MSB7226MPNA1J Models
Category
Temperature Coefficient
Mfr
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Capacitance
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance
±20%
Thickness (Max)
0.106" (2.70mm)