LSMGA321616T221NG is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 21,476
Datasheet
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
220 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 1206 (3216 Metric) 4A 20mOhm
LSMGA321616T221NG
DigiKey Part Number
587-LSMGA321616T221NGTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-LSMGA321616T221NGCT-ND - Cut Tape (CT)
587-LSMGA321616T221NGDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LSMGA321616T221NG
Description
FERRITE BEAD 220 OHM 1206 1LN
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
LSMGA321616T221NG Models
Category
Current Rating (Max)
4A
Manufacturer
DC Resistance (DCR) (Max)
20mOhm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Height (Max)
0.071" (1.80mm)
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Impedance @ Frequency
220 Ohms @ 100 MHz