HMK105B7221MV-F is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Taiyo Yuden
In Stock: 8,923
Datasheet
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 9,825
Datasheet
Parametric Equivalent
Murata Electronics
Murata Electronics
220 pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)