X3ABBCNANF-26.000000 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | X3ABBCNANF-26.000000 |
Description | CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 11 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 26 MHz ±10ppm Crystal 8pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Load Capacitance 8pF |
Mfr | ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms |
Series | Operating Mode Fundamental |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -20°C ~ 70°C |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Type MHz Crystal | Package / Case |
Frequency 26 MHz | Supplier Device Package 4-SMD (1.65x1.25) |
Frequency Stability ±10ppm | Size / Dimension 0.065" L x 0.049" W (1.65mm x 1.25mm) |
Frequency Tolerance ±10ppm | Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm) |