ODEMDLVTNF-106.250000 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 0
Datasheet
106.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 8-SMD, No Lead
OD-M 8-SMD, No Lead
ODEMDLVTNF-106.250000
DigiKey Part Number
1664-ODEMDLVTNF-106.250000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ODEMDLVTNF-106.250000
Description
OSC XO 106.25MHZ 3.3V LVDS SMD
Manufacturer Standard Lead Time
7 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Strip
Current - Supply (Max)
90mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
8-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.073" (1.85mm)
Function
Enable/Disable
Current - Supply (Disable) (Max)
110mA