OAJMGLLANF-125.000000 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taitien
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
CTS-Frequency Controls
ECS Inc.
SiTime
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
In Stock: 193
125 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
OAJMGLLANF-125.000000
DigiKey Part Number
1664-OAJMGLLANF-125.000000TR-ND - Tape & Reel (TR)
1664-OAJMGLLANF-125.000000CT-ND - Cut Tape (CT)
1664-OAJMGLLANF-125.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OAJMGLLANF-125.000000
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Current - Supply (Max)
45mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.041" (1.05mm)
Function
Enable/Disable
Current - Supply (Disable) (Max)
18mA