TG-APC93-150-150-3.0-0
DigiKey Part Number
1168-TG-APC93-150-150-3.0-0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-APC93-150-150-3.0-0
Description
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
Detailed Description
Thermal Pad Gray 150.00mm x 150.00mm Square
Category
Outline
150.00mm x 150.00mm
Thickness
0.118" (3.00mm)
Thermal Conductivity
2.0W/m-K