TG-A373S-320-320-0.3-0 is Obsolete and no longer manufactured.
t-Global Technology
In Stock: 3
Datasheet
Thermal Pad Yellow 320.00mm x 320.00mm Square
TG-A373S-320-320-0.3-0
DigiKey Part Number
1168-TG-A373S-320-320-0.3-0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-A373S-320-320-0.3-0
Description
THERM PAD 320X320MM YLW
Customer Reference
Detailed Description
Category
Outline
320.00mm x 320.00mm
Thickness
0.0120" (0.305mm)
Thermal Conductivity
1.9W/m-K