RG3216N-1332-W-T1 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
13.3 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film
RG3216N-1332-W-T1
DigiKey Part Number
RG3216N-1332-W-T1-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
RG3216N-1332-W-T1
Description
RES SMD 13.3KOHM 0.05% 1/4W 1206
Detailed Description
EDA/CAD Models
RG3216N-1332-W-T1 Models
Temperature Coefficient
±10ppm/°C
Series
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Tolerance
Height - Seated (Max)
0.020" (0.50mm)