SXO75L3C481-125.000M is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Suntsu Electronics, Inc.
In Stock: 1,559
Datasheet
Direct
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 1,000
Datasheet
Direct
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Abracon LLC
In Stock: 259
Parametric Equivalent
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Raltron Electronics
ECS Inc.
In Stock: 118
Taitien
Aker Technology Corp
125 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
SXO75L3C481-125.000M
DigiKey Part Number
2388-SXO75L3C481-125.000M-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SXO75L3C481-125.000M
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Customer Reference
Detailed Description
Category
Output
LVDS
Mfr
Voltage - Supply
3.3V
Series
Frequency Stability
±25ppm
Packaging
Bulk
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Part Status
Active
Current - Supply (Max)
60mA
Base Resonator
Mounting Type
Surface Mount
Type
Package / Case
6-SMD, No Lead
Frequency
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.067" (1.70mm)