SXO75L3A481-200.000M
DigiKey Part Number
5173-SXO75L3A481-200.000MTR-ND - Tape & Reel (TR)
5173-SXO75L3A481-200.000MCT-ND - Cut Tape (CT)
5173-SXO75L3A481-200.000MDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SXO75L3A481-200.000M
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Manufacturer Standard Lead Time
1 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
200 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Output
LVDS
Mfr
Voltage - Supply
3.3V
Series
Frequency Stability
±50ppm
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
60mA
Package / Case
6-SMD, No Lead
Frequency
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.067" (1.70mm)