STD134N4F7AG is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 2,315
Datasheet
Similar
Renesas Electronics Corporation
In Stock: 5,000
Datasheet
onsemi
N-Channel 40 V 80A (Tc) 134W (Tc) Surface Mount DPAK