530AA114M285DG is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Parametric Equivalent
Renesas Electronics Corporation
114.285 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
530AA114M285DG
DigiKey Part Number
530AA114M285DG-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
530AA114M285DG
Description
XTAL OSC XO 114.2850MHZ LVPECL
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±50ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Series
Current - Supply (Max)
121mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.071" (1.80mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
75mA
Voltage - Supply
3.3V