SIT9375AE-04B1-1810-125.000000E is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
125 MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 1.8V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
SIT9375AE-04B1-1810-125.000000E
DigiKey Part Number
1473-SIT9375AE-04B1-1810-125.000000ETR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Description
MEMS OSC XO 125MHZ HCSL
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
1.8V
Mfr
Frequency Stability
±20ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Current - Supply (Max)
38mA
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)