SPDL485025-100-2P-T | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | SPDL485025-100-2P-T |
Description | CMC 6.5A 2LN 100 OHM SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 16 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 100 Ohms @ 100 MHz 6.5A DCR 9mOhm (Typ) |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | SPDL485025-100-2P-T Models |
Category | Current Rating (Max) 6.5A |
Manufacturer Signal Transformer | DC Resistance (DCR) (Max) 9mOhm (Typ) |
Series | Voltage Rating - DC 50V |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 125°C |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Filter Type Power Line | Size / Dimension 0.197" L x 0.189" W (5.00mm x 4.80mm) |
Number of Lines 2 | Height (Max) 0.098" (2.50mm) |
Impedance @ Frequency 100 Ohms @ 100 MHz | Package / Case Horizontal, 4 PC Pad |