6AV72415BB050DA0
DigiKey Part Number
3473-6AV72415BB050DA0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
6AV72415BB050DA0
Description
SIMATIC IPC477E 15" ST (1280 X 8
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Panel PC Intel® Core™ i5-6442EQ Supports SATA DDR4 (16GB Max Capacity)
Category
Display Type
15" Touchscreen
Manufacturer
Siemens
Expansion Type
PCIe
Series
Voltage - Supply
100 ~ 240VAC, 24VDC
Packaging
Box
Mounting Type
Panel Mount
Part Status
Active
Operating Temperature
0°C ~ 45°C