CL10B334KA84PNC is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Samsung Electro-Mechanics
In Stock: 132,095
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 81,381
Datasheet
0.33 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)