XUL535125.000JS6I8 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | XUL535125.000JS6I8 |
Description | XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD |
Customer Reference | |
Detailed Description | 125 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Output LVDS |
Mfr | Voltage - Supply 3.3V |
Series | Frequency Stability ±50ppm |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Part Status Discontinued at DigiKey | Current - Supply (Max) 97mA |
Base Resonator | Mounting Type Surface Mount |
Type | Package / Case 6-SMD, No Lead |
Frequency | Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
Function Enable/Disable | Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm) |