XUL526200.000000I is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Renesas Electronics Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
In Stock: 0
Datasheet
SiTime
SiTime
In Stock: 460
200 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XUL526200.000000I
DigiKey Part Number
800-XUL526200.000000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XUL526200.000000I
Description
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
90mA
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)