XUL526125.000000X is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
SiTime
Parametric Equivalent
SiTime
In Stock: 0
Datasheet
125 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XUL526125.000000X
DigiKey Part Number
800-XUL526125.000000XTR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XUL526125.000000XCT-ND - Cut Tape (CT)
800-XUL526125.000000XDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XUL526125.000000X
Description
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Current - Supply (Max)
90mA
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)