XLL73V125.000000I
DigiKey Part Number
800-XLL73V125.000000I-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLL73V125.000000I
Description
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
Customer Reference
Detailed Description
125 MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Strip
Current - Supply (Max)
100mA
Size / Dimension
0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.055" (1.40mm)