XLL526150.000000I is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
SiTime
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
SiTime
In Stock: 0
Datasheet
150 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XLL526150.000000I
DigiKey Part Number
800-XLL526150.000000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XLL526150.000000ICT-ND - Cut Tape (CT)
800-XLL526150.000000IDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLL526150.000000I
Description
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Current - Supply (Max)
34mA
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)