71T75802S200PFGI8 is Obsolete and no longer manufactured.
Datasheet
SRAM - Synchronous, SDR (ZBT) Memory IC 18Mbit Parallel 200 MHz 3.2 ns 100-TQFP (14x14)
71T75802S200PFGI8
DigiKey Part Number
71T75802S200PFGI8-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
71T75802S200PFGI8
Detailed Description
Clock Frequency
200 MHz
Access Time
3.2 ns
Voltage - Supply
2.375V ~ 2.625V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)