23S09T-1DCG8 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 0
Datasheet
Zero Delay Buffer IC 133MHz 1 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
23S09T-1DCG8
DigiKey Part Number
23S09T-1DCG8-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
23S09T-1DCG8
Description
IC ZD BUFFER 16SOIC
Manufacturer Standard Lead Time
33 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Ratio - Input:Output
1:9
Manufacturer
Renesas Electronics Corporation
Differential - Input:Output
No/No
Packaging
Tape & Reel (TR)
Frequency - Max
133MHz
Part Status
Active
Divider/Multiplier
No/No
DigiKey Programmable
Not Verified
Voltage - Supply
2.3V ~ 2.7V
Type
Zero Delay Buffer
Operating Temperature
0°C ~ 70°C
PLL
Yes with Bypass
Mounting Type
Surface Mount
Input
LVTTL
Package / Case
16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)