23S09T-1DCG
DigiKey Part Number
800-1335-5-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
23S09T-1DCG
Description
IC ZD BUFFER 16SOIC
Manufacturer Standard Lead Time
33 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Zero Delay Buffer IC 133MHz 1 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Category
Ratio - Input:Output
1:9
Manufacturer
Renesas Electronics Corporation
Differential - Input:Output
No/No
Packaging
Tube
Frequency - Max
133MHz
Part Status
Active
Divider/Multiplier
No/No
DigiKey Programmable
Not Verified
Voltage - Supply
2.3V ~ 2.7V
Type
Zero Delay Buffer
Operating Temperature
0°C ~ 70°C
PLL
Yes with Bypass
Mounting Type
Surface Mount
Input
LVTTL
Package / Case
16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)