PA4339.132NLT | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | PA4339.132NLT |
Description | CMC 9UH 2.5A 2LN 1.3 KOHM SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 12 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 9 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.3 kOhms @ 100 MHz 2.5A DCR 21mOhm |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | PA4339.132NLT Models |
Category | Current Rating (Max) 2.5A |
Manufacturer Pulse Electronics | DC Resistance (DCR) (Max) 21mOhm |
Series | Voltage Rating - DC 80V |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 125°C |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Number of Lines 2 | Size / Dimension 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm) |
Impedance @ Frequency 1.3 kOhms @ 100 MHz | Height (Max) 0.150" (3.80mm) |
Inductance @ Frequency 9 µH @ 100 kHz | Package / Case Horizontal, 4 PC Pad |