PE3W05674LF-300
DigiKey Part Number
6099-PE3W05674LF-300-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3W05674LF-300
Description
REVERSE POLARITY SMA MALE TO REV
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA LMR 400UF 300.0" (7.6m) 25.0'
Length
300.0" (7.6m) 25.0'
Packaging
Bag
Cable Type
LMR 400UF
Cable Impedance
50 Ohms
Style
SMA to SMA
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Jack
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
8 GHz
2nd Connector
SMA Jack
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C