PE3C6254-60 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Cable Assembly Coaxial N-Type to NEX SPP-250LLPL 60.0" (1.5m) 5.0'
PE3C6254-60
DigiKey Part Number
6099-PE3C6254-60-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C6254-60
Description
COAX CBL N-TYPE TO NEX 5'
Detailed Description
Length
60.0" (1.5m) 5.0'
Packaging
Retail Package
Cable Type
SPP-250LLPL
Cable Impedance
50 Ohms
Style
N-Type to NEX
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
N-Type Jack
Overall Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Female
Frequency - Max
5.8 GHz
Color
Blue
2nd Connector
NEX10 Plug
Operating Temperature
-55°C ~ 200°C