100R22-152B is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Parlex USA LLC
In Stock: 5,960
Datasheet
Similar
Parlex USA LLC
In Stock: 0
Datasheet
GCT
In Stock: 379
22 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 5.984" (152.00mm)
100R22-152B
DigiKey Part Number
HF22U-06-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
100R22-152B
Description
CABLE FFC/FPC 22POS 1MM 5.98"
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Pitch
0.039" (1.00mm)
Manufacturer
Length
5.984" (152.00mm)
Packaging
Bulk
Length - Exposed Ends
0.140" (3.56mm)