S100X220VAC
S100X220VAC
S100X220VAC
DigiKey Part Number
298-18699-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S100X220VAC
Description
LABEL SELF LAMINATNG 1"X2.2" WHT
Detailed Description
White Self Laminating Label 1.00" x 2.20" (25.40mm x 55.88mm)
Category
Label Size
1.00" x 2.20" (25.40mm x 55.88mm)
Manufacturer
Panduit Corp
Color
White
Series
For Use With/Related Products
Panduit LS8E (Hand-Held)
Operating Temperature
-46°C ~ 107°C