S100X150VAA
S100X150VAA
S100X150VAA
DigiKey Part Number
298-S100X150VAA-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S100X150VAA
Description
THE S100X150VAA THERMAL TRANSFER
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White Self Laminating Label 1.00" W x 1.50" L (25.4mm x 38.1mm); Cable O.D. 0.16" ~ 0.32" (4.1mm ~ 8.1mm)
Category
Label Size
1.00" W x 1.50" L (25.4mm x 38.1mm); Cable O.D. 0.16" ~ 0.32" (4.1mm ~ 8.1mm)
Manufacturer
Panduit Corp
Color
White
Series
Material
Vinyl
Packaging
Bulk
For Use With/Related Products
TDP43ME Thermal Transfer Desktop Printer
Part Status
Active
Operating Temperature
-40°C ~ 66°C