MMP350-M316
DigiKey Part Number
MMP350-M316-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MMP350-M316
Description
MARKER PLATE, 316 SS, 4 HOLE 3.5
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Wire Marker, Cable Tie 0.75" W x 3.50" L (19.1mm x 88.9mm) Silver Stainless Steel 316
Category
Legend
Blank
Manufacturer
Panduit Corp
Color
Silver
Packaging
Bulk
Material
Stainless Steel 316
Part Status
Active
Operating Temperature
-80°C ~ 538°C
Type
Wire Marker, Cable Tie
Base Product Number
Size
0.75" W x 3.50" L (19.1mm x 88.9mm)