ERJ-3EKF4300V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Dale
In Stock: 31,860
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
430 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film