ERJ-1TYJ364U is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 3,980
Datasheet
Direct
TE Connectivity Passive Product
Direct
Vishay Dale
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
Similar
360 kOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film